Gizlilik Politikası

Gizli Gizlilik Güvenlik
GİZLİLİK POLİTİKASI VE YASAL UYARI

Gizlilik Politikası

Waterclean Dezenfeksiyon ve Medikal Lts Şti. olarak ürün ve Hizmetlerimize ilgi gösterdiğiniz ve www.watercleanturkiye.com internet sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Waterclean Ltd. Şti. olarak size kişisel bilgilerinizle ilgili mümkün olduğunca fazla kontrol sağlamak istiyoruz; sitemizi ziyaret ederken kendinizi rahat hissetmeniz bizim için önemli. Ama bazı konularda sizinle ilgilibilgilere ihtiyacımız olabilir. Bize vereceğiniz, e-mail adresiniz de dahil kişisel bilgileriniz aşağıdaki şekillerde

kullanılacaktır. Bizden bilgi almak için bize bilgi veriyorsanız, örneğin broşür, katalog vb. almak için, bu bilgiyi topluyoruz ve saklıyoruz. Bu durumda, sağladığınızkişisel bilgileri (isim,adres/e-mail) içeren şifrelenmemiş bir e-mail gönderilecek. Bu bilgi isteğinizi yerine getirmemizi sağlıyor.Bilgilere baktığınızda ya da herhangi bir dosya yüklediğinizde, bu ziyareti izliyoruz. Bu bilgi de, bize diğer şeylerin yanında, sitenin hangi bölümlerinin daha çok ziyaret edildiği hakkında bilgi veriyor. Sizinle ilgili topladığı -mız ya da sakladığımız hiçbir bilgiyi satmıyoruz. İnternet sitesinde Waterclean Dezenfeksiyon ve Medikal Ltd. Şti. ‘ ‘ ye ait olmayan internet sitelerine linkler bulunabilir. Waterclean Dezenfeksiyon ve Medikal Ltd. Şti. ‘ bu internet sitelerinin kişisel bilgilerle ilgili gizlilik uygulamalarından sorumlu değildir.

Yasal uyarı – Copyright uyarısı

Bu internet sitesinin içeriğinin telif hakları copyright © 2014 Waterclean Dezenfeksiyon ve Medikal Lts Şti.(ya da belirtilen yerlerde, yan

kuruluşlarına ve/veya lisans verdiği kuruluşlara) ‘ye aittir. Bütün Hakları Saklıdır. Bu internet sitesindeki bilgiler,

herhangi bir sınırlama getirmeksizin, metin,resim ve ses dahil, kesinlikle özel amaçlar dışında ya da belirtilen başka

bir neden dışında, Waterclean Dezenfeksiyon ve Medikal Ltd Şti. ‘ nın önceden yazılı izni olmadan kopyalanamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz

ve saklanamaz. İnternet sitesinin içeriğinin değiştirilmesi kesinlikle yasaktır. İnternet sitesinin bazı bölümlerinde

telif hakları, sağlayıcılara ait metin ve/veya resimler bulunmaktadır.

 

Ticari Markalar

başka bir şekilde belirtilmemişse,gösterilen markalar, logolar ve amblemler, semboller Waterclean Dezenfeksiyon ve Medikal Ltd Şti. ‘a aittir.

Garanti ve Sunum

BU İNTERNET SİTESİNDEKİ BİLGİLER OLDUĞU HALİYLE SUNULMAKTADIR. HİÇBİR DURUMDA Waterclean Dezenfeksiyon ve Medikal Lts Şti.

BU İNTERNET SİTESİNİN KULLANIMI NEDENİYLE HERHANGİ BİR KİMSEYE KARŞI YA DADOĞRUDAN, DOLAYLI, ÖZEL YA DA

DİĞER ZARARLARDAN DOLAYI SORUMLUTUTULAMAZ. BUNLARA, HERHANGİ BİR SINIRLAMA GETİRMEKSİZİN VE ÖNCEDEN Waterclean Dezenfeksiyon ve Medikal Ltd Şti. UYARILMIŞ BİLE OLSA, MALİ KAYIPLAR, İŞ FAALİYETLERİNİN KESİNTİYEUĞRAMASI, PROGRAMLARIN YA DA BİLGİ SİSTEMLERİNDEKİ DİĞER VERİLERİNKAYBI DA DAHİLDİR.

 

Waterclean Dezenfeksiyon ve Medikal Lts Şti , bu internet sitesinden ulaşabileceğiniz hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir garanti ve/veya görüş sunmamaktadır. Bu internet siteleri sadece kolaylık olması amacıyla belirtilmiştir ve burada belirtilmeleri Waterclean Dezenfeksiyon ve Medikal Ltd Şti.’nin bu internet sitesindeki içeriği ya da bunların kullanımını önerdiğini ya da bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul ettiği anlamına gelmez. Buna ek olarak, kullanım için seçtiğiniz her şeyin virüs, solucan, Truva atı ve diğer zararlı nitelikteki öğeler içermemesini sağlamak için gerekli önlemleri almak size bağlıdır.

Bu internet sitesindeki bilgilerde teknik yanlışlıklar ya da yazım hataları bulunabilir.

Bu internet sitelerinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.

İnternet sitesinde yayınlanan bilgilerde ülkenizde sunulmayan ürünlere ve hizmetlere göndermeler yapılabilir. Bu bilgilerin doğruluğu garanti edilemez çünkü bu bilgiler değişebilmektedir, özel gerekliliklere ya da piyasaya sunulup sunulmadığına bağlıdır ve bu referanslar Waterclean Dezenfeksiyon ve Medikal Ltd Şti. ‘nin bu ürünleri, hizmetleri ülkenizde sunmayı amaçladığı anlamına gelmez. Size sunulan ve sipariş edebileceğiniz ürünler ve hizmetlerle ilgili bütün ayrıntıları öğrenmek için Waterclean Dezenfeksiyon ve Medikal Ltd. Şti. ‘. ‘nin yetkili bayilerine başvurun.

Yorum, soru ve önerileriniz
Gönderilecek herhangi bir bilgi, öneri, fikir ya da diğer iletilerin gizli olmadığı ve herhangi bir kimsenin mülkiyetinde olmadığı kabul edilecektir. Herhangi bir bilgi ya da malzeme göndererek Waterclean Dezenfeksiyon ve Medikal Ltd Şti. ‘ye bu malzeme ve bilgileri kullanma, üretme, sergileme, gerçekleştirme, değiştirme, aktarma ve dağıtma hakkını kısıtlamasız ve geri alımanaz bir şekilde vermiş oluyorsunuz ve Waterclean Dezenfeksiyon ve Medikal Ltd Şti.’nin herhangi bir amaçla bize göndereceğiniz fikirleri, kavramları, bilgileri ve teknikleri kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz.
İnternet sitesinde sunulan özel yazılımlar
internet sitesinden sunulan bütün yazılımlar Waterclean Dezenfeksiyon ve Medikal Ltd Şti’ne ve / veya tedarikçilerine aittir.
Yazılımın kullanımı son kullanıcı sözleşmesinin koşullarıyla belirlenmiştir ve bu da yazılımla birlikte sunulmaktadır

(” Lisans Sözleşmesi “). Lisans Sözleşmesinde başka bir şekildebelirtilmemişse, Yazılım sadece son kullanıcılar

tarafından kullanılmaküzere sunulmaktadır. Yazılımın Lisans Sözleşmesine uygun olmayan bir şekilde çoğaltılması

ya da yeniden dağıtılması hukuki ya da cezai yaptırımlara neden olabilir.

YUKARIDAKİLERE HERHANGİ BİR SINIRLAMA GETİRMEMEK KOŞULUYLA, YAZILIMIN ÇOĞALTMA

YA DA YENİDEN DAĞITMA AMACIYLA BAŞKA BİR SUNUCUYA YA DA YERE KOPYALANMASI KESİNLİKLE YASAKTIR.

YAZILIM SADECE LİSANS SÖZLEŞMESİNDEKİ KOŞULLARA GÖRE GARANTİYE SAHİPTİR. LİSANS SÖZLEŞMESİNDE GARANTİ VERİLEN DURUMLAR DIŞINDA, Waterclean Dezenfeksiyon ve Medikal Ltd. Şti. ‘ YAZILIMLA İLGİLİ HİÇBİR GARANTİ VERMEMEKTEDİR; BUNA BELLİ BİR AMACA UYGUNLUK, SATILABİLİRLİK VE İHALELER DE DAHİLDİR.

2013 Waterclean