İnsan Kaynakları

Fotolia_20569370_Subscription_Monthly_XXLŞirketimizin “Türkiye ‘de Sektöründe Söz Sahibi Bir Şirket Olmak” hedefine ulaşmak amacıyla yürüttüğü faaliyetlere katkıda bulunacak nitelikte çalışma arkadaşlarını waterclean Ailesine kazandırmak, kişisel ve mesleki açıdan geliştirilmesi ve değerlerimize bağlı aidiyetin sürdürülmesi İnsan Kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Açık iletişimi, takım çalışmasını, kişisel ve mesleki gelişimi hedef alan uygulamalarla çağdaş İnsan Kaynakları yapılanmamızda temel misyonumuz; şirketimiz ve çalışanlarımızın hedef ve beklentilerini, şirket etik anlayışı dahilinde uyumlu hale getirerek, etkin, verimli ve motive çalışan bir organizasyonla şirket vizyon ve hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamaktır.

  • Konusunda yetkin, motivasyonu yüksek, yenilikçi ve değişimlere açık arkadaşlarla bir arada çalışma fırsatına çok seviniriz.
  • Piyasa koşullarının üzerinde şartlar ve sosyal imkanlar sağlayarak tercih edilebilir işyeri iklimi oluşturmak için çaba harcıyoruz.
  • Şirket hedeflerine ulaşma yolunda etkin iletişim, yaratıcılık ve yenilikçilik ortamı sağlayarak insan kaynağını yönlendirmek ve yönetmek profesyonelliğimizin bir parçasıdır.

Aktüel olarak şu alanlarda iş arkadaşlarına ihtiyacımız var:

  1. Pazarlama Temsilcisi
  2. Kimyager
  3. Elektrik Mühendis

 

Gerekli Evraklar ile info@watercleanturkey.com  adressimize müracaatınızı merakla bekleriz.